Eft ile Kilo Vermek

Eft ile Kilo Vermek

EFT İLE KİLO VERMEK

Günümüz dünyasında kilolu olmak bütün insanlar özelliklede kadınlar için büyük bir sorun teşkil ediyor. Kilo vermeyi her zaman en büyük hedeflerimiz arasına koyuyoruz, peki bunu başarabiliyor muyuz? Birçoğumuz bu hafta başı diyete başlayacağım diyerek birkaç gün sonra pes etmiyor mu? Haftaya spor ve egzersizlerle başlayıp kaç gün devam ettirebiliyorsunuz? Önünüze çok sevdiğiniz bir yemek veya tatlı geldiğinde yememek için ne kadar direnebiliyorsunuz? Kilo vermeyi bu kadar çok isterken neden sürekli başarısız oluyorsunuz? Demek oluyor ki bir şeyleri tam olarak yerine getiremiyorsunuz. Eminim ‘’Eksik olan ne?’’ Diye soruyorsunuz. Tabi ki DUYGULARINIZ.

Duygularınız eylemlerinizi kontrol eder. İşte tam bu noktada EFT’ye başvuruyoruz. EFT Journey Akademi bu kontrol yolunu öğrenmede en yakın destekçiniz olacaktır.

Ortada kilo gibi ilgilenmekte güçlük çektiğiniz bir sorun var. Bu sorunda dahil olmak üzere tümüyle başa çıkmanın ilk kuralı kendimizi sevmek, değer vermek ve olduğumuz halimizi de beğenmektir. Kilo problemi günümüzde öyle bir noktaya geldi ki artık yediklerimizle gelen zararlı katkılar ya da aşırılıklardan çok o yemekle birlikte yuttuğumuz olumsuz duygular ve stres daha zararlı bir hale geldi. Bilinçaltımıza doğru yanlış bir sürü bilgi yerleştirilmiştir. Öncelik olarak bilinçaltımızda yatan bu inançları ortadan kaldırarak daha sağlıklı bir vücuda sahip olabiliriz. Bunun başlangıç noktasında da devreye EFT Journey Akademi ile zayıflama teknikleri giriyor. EFT  Journey ile zayıflama teknikleri uygulamasını, EFT Journey Akademi kurucusu Gülay Gecü’den doğrudan alacağınız seanslarda, ne kadar kısa sürede ne kadar çok yol adlığınızı, seansların ne kadar etkili olduğunu bizzat yaşarken şaşıracaksınız.

Seanslarda uygulanan teknikleri tekrarlayarak korkularınızın ve bilinçaltınızda yatan inançlarınızın üzerine giderek çabanızın karşılığını almaya başlayacak ve istediğiniz başarıya ulaşacaksınız.

EFT Journey Academy’de, kurucumuz Master Gülay Gecu’nün özel olarak planlayıp uyguladığı ve ara ara düzenlediğimiz, EFT ile zayıflama teknikleri gibi konulardaki serbest grup çalışmalarımızda sizlerde yer alabilir ve arzu ettiğiniz başarıya ulaşmak için doğru adresi bulduğunuzu gözlemlemek isterseniz linke tıklamanız yeterli.

Add a Comment

Your email address will not be published.