gulay-gecu-eft-uzmani

Master Gülay Gecü’den EFT Terapileri

 

İyileşme Yoculuğuna Başla

EFT Jouney İyileşme Yolculuğunuzda hem kendisine hem çevresine bütüncül bakabilen, özgürleşmiş bir insan olursunuz.

EFT Journey’in kurucusu EFT Master’ı Gülay Gecü’den, EFT Seansınızı online olarak da alabilirsiniz.

EFT’nin Merkezi İngiltere’de kurulmuş olan EFT Journey ile hayat kalitenizi belirleyen siz olun. Size uygun sağlık servislerimizle özgürleşme yolculuğumuza katkıda bulunalım.

EFT’nin Keşfi

EFT, 1980 li yılların başında Amerikalı psikolog Dr. Roger Callahan tarafından keşfedilen  ve sonrasında Fizik mühendisi Gary Craig tarafından geliştirilen bir tekniktir.

Dr.Roger Callahan, hastasının su fobisine çözüm bulmak için yöntemler ararken, mide meridyenlerine dokunulduğunda, hastasının su fobisi ile hissettiği karın ağrısının geçtiğini gözlemlemiş ve bunun üzerine, farklı duygular için farklı noktalara vuruşlar yapmayı temel alan Düşünce Terapisi Tekniğini bulmuştur.

Callahan’dan sonra Gary Craig, asıl etkili olanın tappingin kendisi olduğunu, Tapping ile enerji akışı harekete geçtiğinden, amigdala dediğimiz, limbik sistemi veya orta beyni oluşturan parçalardan biri olan, olumsuz deneyimlerin şifrelendiği bölgeyi güvende hissettirerek, beynin uyarılmasını engelliyor. Seans sırasında, stresli vey üzgün bir anıdan bahşediyor olsak bile, tapping yaparken enerji akışı olduğundan stres etkisizleşiyor ve beynin hipokampüs adı verilen bölümünde yeniden programlıyor.

Psikolojik sorunlara çözüm bulmak için akupunktur noktalarına uygulanan ‘tapping yöntemi, iğnesiz akupunktur’ olarak da tanımlanan ve günümüzde ‘enerji psikolojisi’ adlı yeni gelişmekte olan alanın parçasını oluşturmaktadır.

master-gulay-gecu

EFT Journey’de İyileşme Yolculuğu

gulay-gecu-ile-eft-seanslari-nasil-gecer

Deneyim, insanın güven içinde olmasını sağlar. Ve siz deneyimlediğiniz herhangi bir şey için, sevgi duymaya ve ona alışmaya başlarsınız. Deneyimin içinde, aynı zamanda sadakat, bağlılık ve ‘anlayış’ vardır.

EFT’nin merkezi İngiltere’de kurulan EFT Journey, size deneyimlenmiş bir yolculuğun samimiyetini ve güvenini verir.

Hastalık ya da rahatsızlıkları ve buna neden olan ruhsal problemleri çözmek için EFT ile kendi ruhunuzda ve bedeninizdeki iyileşmelere şahit olacaksınız.

Hiçbir hastalığın ve travmanın kalıcı olmadığını, onların kendimizi bulmak için bir rehber olduklarını yaşayarak fark edeceksiniz.

O zaman sürdürülebilir iyileşmeyi yakalamış olacaksınız.

Her sorunda yeniden seans aldığınız mental danışmanlık servislerine ve her sıkıntıda yeniden hasar görmeye son.

SERVİS ALANLARIMIZ