skip to Main Content

EFT’Yİ HANGİ ALANLARDA KULLANABİLİRİM?
Modern Enerji EFT (Duygusal Özgürleşme Tekniği)’yi, duygusal olarak problem yaşadığınız her alanda kullanabilirsiniz. EFT’nin Temel amacı, sizi negatif duyguların hipnozundan kurtarıp, ‘an’da kalmanızı sağlamak ve pozitif bir bakış açısına sahip olmanızı sağlamaktır. EFT, doğrudan enerji sistemindeki blokajlardan gelen problemleri çözer. Blokajların dışındaki kaynağı olan problemleri çözmez.

SEANS SÜRESİ NE KADARDIR?
Bir seans süresi ortalama 1,5-2 saattir. Seansta amaç, seansa getirilen hikayenin pozitifle sonuçlanması olduğundan, seans süresi hikayenin derinliğine göre değişmektedir.

SEANSLARIN GİZLİLİĞİNE NASIL GÜVENEBİLİRİM?

Seanslarda paylaşılan konular, danışanla enerjist arasında yapılan protokol gereğince ve danışmanlık kuralları çerçevesince, üçüncü bir kişiyle veya sosyal medya gibi paylaşım platformunda paylaşılamaz. Ancak, danışanın yaşadığı güzel dönüşümler ve kendi yol hikayesi, danışanın istediği taktirde paylaşılmaktadır.

NASIL RANDEVU ALABİLİRİM?
Randevuları web sitemizde bulunan iletişim adreslerinden alabilirsiniz.

EĞİTİM ALMAK NE İŞİME YARAR?
Modern enerji eğitimleri, kişinin iç dünyasında pencereler açtığından, sadece kendi hayatını değiştirmekle kalmaz; eğitim alan kişinin çevresine de pozitif enerji olarak da yansır. Böylece, günlük hayatta karşılaştığı problemleri profesyonelce çözerek, kendi hayatının mentoru olur.

EĞİTİM SONRASI SERTİFİKA ALABİLİYOR MUYUZ?
Modern enerji eğitimleri sonrasında, Guild of Energist derneğinin Uluslararası geçerliliği olan sertifikalarına sahip olursunuz. Her eğitim için ayrı sertifika düzenlenmekte olup, eğitim içerikleriyle ilgili detaylı bilgi için, EĞİTİM ALANLARI bölümünden detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÖDEMELERİ NASIL YAPABİLİRİZ?
Seans ve eğitim ücretleri, web sitesi üzerinden banka/kredi kartlarıyla yapılabildiği gibi, bankaya havale veya eft şeklinde de yapılabilmektedir. Eğitim ilanları çıktıktan sonra, kesin kayıt işleminin tamamlanması için, eğitim almak istediğiniz alanla ilgili belirtilen ödemenin yarısını, eğitimden önce depozit şeklinde ödemeniz gerekmektedir. Eğitimden vazgeçtiğinizde veya eğitim tarihinizi ertelemek istediğinizde, eğitim tarihine en az 5 gün kala bu işlemi yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Belirtilen tarihten sonra yapılan iptal işlemlerinde, para iadesi yapılmamaktadır.

EFT SEANSINDAN KİMLER YARARLANAMAZ?

EFT seanslarından, uzun süreli antidepresan kullananlar ile epilepsi ve Bipolar Kişilik Bozukluğu tanısı konan kişiler yararlanamamaktadır.

×Close search
Search