Contact Info
Gülay Gecü
EFT JOURNEY KURUCUSU, EFT UZMANI ve EĞİTMENİ
Skills
Design
68%
Drupal
90%
Wordpress
98%

MERHABA, BEN EFT MASTER GÜLAY GECÜ

EFT JOURNEY AKADEMİ KURUCUSU / MODERN ENERJİ EĞİTMENİ & KOÇU

Gülay Gecü, 1980 yılında İstanbul’da doğdu. Siyaset bilimi ve Tarih alanlarında üniversite eğitimini bitirdikten sonra, Siyaset Bilimi ve Eğitim Bilimleri alanında yüksek lisans yaptı. Eğitim Danışmanı olarak 1 yıl, Kariyer Danışmanı olarak 3 yıl çalıştıktan sonra, kurucusu olduğu eğitim kurumlarında Eğitim Yöneticisi olarak çalışmaya devam etti.

Çocuk ve aileyle çalışırken, insan ilişkilerindeki dinamiğin kaynağının ‘enerji‘ olduğunu keşfetmesiyle beraber, modern enerji çalışmalarına yöneldi. Modern Enerji EFT Temel Eğitim ve Uzmanlık eğitimlerinin ardından, 2018 Haziran ayında İngiltere’nin Eastbourne şehrinde ‘The Guild of Energists (Uluslararası Enerjistler Birliği) tarafından düzenlenen Uluslararası Eğitmenlik Eğitimini tamamlayarak, ‘Modern Enerji Eğitmeni ve Uzmanı‘ ünvanını aldı. Aynı zamanda Gülay Gecü, Avrupa”nın ilk Türk Modern Enerji EFT Eğitmeni‘dir.

Enneagram, İnsan Kaynakları Yönetimi, Etkili İletişim, Danışmanlık Becerileri, Genç Girişimci Yetiştirme Programı (KOSGEB) Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanlarında uzun soluklu eğitimler alan GECÜ, bunlarIa birlikte International Systemic Constellation Association ( Uluslararası Sistemik Aile Dizimi Derneği) profesyonel üyesi olup, ISCA onaylı ‘Aile Dizimi ‘ eğitimine devam etmektedir. Aynı zamanda Enneagram, Recall Healing ve Sarkaç uygulayıcısı ve Aile Dizimi Kolaylaştırıcısı da olan GECÜ, dört çocuk annesidir.

2015’de tamamladığım EFT uzmanlık eğitimimden sonra bu konuda ilerlemek için 2017 yılında EFT’nin merkezi İngiltere’ye geldim. Burada EFT Master eğitimimi de tamamlayıp EFT Uzmanlık Sertifikası verme yetkisine sahip oldum. 2018’de EFT Journey Akademi’yi kurdum.

  • Pratik Bilgi Formatında Eğitim.
  • Gerçek Danışanlarla Uygulamalı Eğitim.
  • Her Seviye İçin Uygulamalı ve Teorik Çalışmalar
  • Online Materyaller ile Kolay ve Tam Öğrenme.
  • Sertifika Sonrası Devam Eden İletişim Destek

SERTİFİKALAR

X