MERHABA, BEN EFT MASTER GÜLAY GECÜ

EFT JOURNEY AKADEMİ KURUCUSU / MODERN ENERJİ EĞİTMENİ & KOÇU

1980 yılında İstanbul’da doğdum. Kamu Yönetimi ve Tarih alanlarında aldığım üniversite eğitimlerimin ardından, Kamu Yönetimi ve Eğitim Bilimleri alanlarında yüksek lisanslarımı tamamladım.

Eğitim Danışmanı olarak bir yıl, Kariyer Danışmanı olarak üç yıl çalıştıktan sonra, kurucusu olduğum eğitim kurumlarında Eğitim Yöneticisi olarak sekiz yıl çalıştım. Çocuk ve aileyle çalışırken, insan ilişkilerindeki dinamiğin kaynağının ‘enerji’ olduğunu keşfetmem beni modern enerji çalışmalarına yönlendirdi.

The Guilds of Energists (Enerjistler Birliği) derneğinin Modern Enerji EFT Temel Eğitim ve Uzmanlık eğitimleri ile EMO Master Practitioner eğitimlerinin ardından, 2018 Haziran ayında İngiltere Eastbourne’da yine aynı dernek tarafından düzenlenen ‘Eğitimci Eğitimi’ni tamamlayarak, ‘Uluslararası Modern Enerji Eğitmeni ve Uzmanı’ ünvanı aldım.

Enneagram, İnsan Kaynakları Yönetimi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Etkili İletişim, Danışmanlık Becerileri, Genç Girişimci Yetiştirme Programı (KOSGEB) alanlarında uzun soluklu eğitimlerin yanısıra, International Systemic Constellation Association (Uluslararası Sistemik Aile Dizimi Derneği ) onaylı ‘Aile Dizimi’ eğitimleriyle birlikte, alanımla ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyorum.

Aynı zamanda Inner Speak (İç benlikle Konuşma) ve Sarkaç uygulayıcısıyım. Avrupa’daki İlk Türk Modern Enerji Uzmanı ve Modern Enerji Koçu olarak danışmanlık ve sertifika eğitimi vermeye devam ediyorum.

EFT Journey Akademi’de buluşalım…

SERTİFİKALARIM

EFT MASTER YOLCULUĞUM

2015’de tamamladığım EFT uzmanlık eğitimimden sonra bu konuda ilerlemek için 2017 yılında EFT’nin merkezi İngiltere’ye geldim. Burada EFT Master eğitimimi de tamamlayıp EFT Uzmanlık Sertifikası verme yetkisine sahip oldum. 2018’de EFT Journey Akademi’yi kurdum.

 • Pratik Bilgi Formatında Eğitim.
 • Gerçek Danışanlarla Uygulamalı Eğitim.
 • Her Seviye İçin Uygulamalı ve Teorik Çalışmalar
 • Online Materyaller ile Kolay ve Tam Öğrenme.
 • Sertifika Sonrası Devam Eden İletişim Destek.

Teorik Eğitim

50%

Pratik Eğitim

25%

Saha Çalışması

15%

Sorular - Cevaplar

10%
0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop